У 9 ящиків розклали порівну 54кг вишень ,а у 7 ящиків-56кг малини.На скільки кілограмів маса одного

ящика з малиною більша за масу одного ящика з вишнями?

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенок Денис.

Ответ:

на 2 кг масса одного ящика малины больше одного ящика вишни

Пошаговое объяснение:

1) 54:9= 6кг- в одном ящике вишни

2) 56:7= 8кг - в одном ящике малины

3) 8-6=2 кг

Отвечает Цаллагова Сабина.

Відповідь:

Завдання 1

2 • 8 = 16   16 : 4 = 4    4 • 3 = 12   12 : 6 = 2    2 • 9 = 18   18 : 3 = 6    6 • 10 = 60

 

Завдання 2

1) Проста задача на знаходження невідомого доданку

У два ящики розклали 21 кг винограду. У першому – 14 кг. Скільки кілограмів винограду в другому ящику?

Перший ящик

Другий ящик

Всього

14 кг

?

21 кг

Короткий запис

І ящик — 14 кг

ІІ ящик — ?

Всього — 21 кг

Схема

Розв’язання

21 – 14 = 21 – 11 – 3 = 7 (кг) – кілограмів винограду в другому ящику

Відповідь: у другому ящику 7 кілограмів винограду

 

2) Складена задача на знаходження невідомого доданку (для більше двох доданків завжди маємо декілька способів розв’язування)

У три ящики розклали 64 кг винограду. У перший – 14 кг, а в другий – 21 кг. Скільки кілограмів винограду в третьому ящику?  

І і ІІ ящики

ІІІ ящик

Всього

14 кг і 21 кг

?

64 кг

 

Короткий запис

І і ІІ ящики — ?, 14 кг і 21 кг

ІІІ ящик — ?

Всього — 64 кг

Короткий запис

І ящик — 14 кг

ІІ ящик — 21 кг

Всього (І і ІІ ящики) — ?

ІІІ ящик — ?

Всього — 64 кг

Схема

Вираз   64 – (14 + 21)

Короткий запис №1

І ящик — 14 кг

ІІ ящик — 21 кг

Всього — ?

Короткий запис №2

І і ІІ ящики — 35 кг

ІІІ ящик — ?

Всього — 64 кг

План розв’язування

1) Яка маса першого і другого ящиків разом?

2) Яка маса третього ящика?

Розв’язання

1) 14 + 21 = 35 (кг) – маса першого і другого ящиків разом

2) 64 – 35 = 64 – 34 – 1 = 29 (кг) – маса третього ящика

2 спосіб

Спочатку знайдемо масу першого і третього ящиків разом, а потім серед них масу третього ящика.

Короткий запис

І ящик — 14 кг

ІІІ ящик — ?

Всього (І і ІІІ ящики) — ?

ІІ ящик — 21 кг

Всього — 64 кг

Схема

Вираз   (64 – 21) – 14

Короткий запис №1

І і ІІІ ящики — ?

ІІ ящик — 21 кг

Всього — 64 кг

Короткий запис №2

І ящик — 14 кг

ІІІ ящик — ?

Всього — 43 кг

План розв’язування

1) Яка маса першого і третього ящиків разом?

2) Яка маса третього ящика?

Розв’язання

1) 64 – 21 = 43 (кг) – маса першого і третього ящиків разом

2) 43 – 14 = 43 – 13 – 1 = 29 (кг) – маса третього ящика

3 спосіб

Спочатку знайдемо масу другого і третього ящиків разом, а потім серед них масу третього ящика.

Короткий запис

ІІ ящик — 21 кг

ІІІ ящик — ?

Всього (ІІ і ІІІ ящики) — ?

І ящик — 14 кг

Всього — 64 кг

Схема

Вираз   (64 – 14) – 21

Короткий запис №1

ІІ і ІІІ ящики — ?

І ящик — 14 кг

Всього — 64 кг

Короткий запис №2

ІІ ящик — 21 кг

ІІІ ящик — ?

Всього — 50 кг

План розв’язування

1) Яка маса другого і третього ящиків разом?

2) Яка маса третього ящика?

Розв’язання

1) 64 – 14 = 50 (кг) – маса другого і третього ящиків разом

2) 50 – 21 = 29 (кг) – маса третього ящика

4 спосіб (виразом)

Покрокове пояснення: