До школи привезли однакову кількість ящиків з яблуками і ящиків з грушами. Маса кожного ящика з

яблуками - 30 кг, а кожного ящика з грушами - 25 кг. Загальна маса фруктів становила 440 кг. Скільки привезли кілограмів яблук і скільки - кілограмів груш. Подану задачу перетвори на знаходження невідомих за двома різницями

Ответы на вопрос

Отвечает Калабин Алексей.

Ответ:

1) 25+30=55(Кг)- 1 і 2 разом

2) 440/55=8(ящ.)- привезли до школи

3)30*8=240(кг)-з яблуками

4)25*8=200(кг)-з грушами