Допобожіть Розв*язати задачу! БУДЬ ЛАСКА!! До школи привезли однакову кількість ящиків із

яблуками та грушами. Маса кожного ящика з яблуками - 30 кг, а кожного ящика з грушами - 25 кг. Загальна маса фруктів становить 440 кг. Скільки привезли кілограмів яблук і скільки - кілограмів груш ?

Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 25+30=55(Кг)- 1 і 2 разом

2) 440/55=8(ящ.)- привезли до школи

3)30*8=240(кг)-з яблуками

4)25*8=200(кг)-з грушами