Господар відніс до комори 9 однакових за масою ящиків з яблуками та ящиків з грушами.скільки ящиків

з яблуками і скільки з грушами окремо відніс до комори господар якщо яблук було 40 кг а груш-32 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Никита.
40/х+32/х=9
72/х=9
х=72:9
х=8(кг) - в одном ящике
40:8=5(ящ.)-с яблоками
32:8=4(ящ.)-с грушами