1) спростіть вираз 4c( 3a-2)-6a(2c+1) 2) Знайдіть значення виразу 5(5p-4x)-4(x-2p) якщо p=-2, x=2

3) Розв'яжіть рівняння -5(y-2)+3(3+2y)=12​

Ответы на вопрос

Отвечает Константинова Валя.

1) 4c(3a-2)-6a(2c+1)=12са-8с-12са-6а=-8с-6а

2) 5(5p-4x)-4(x-2p)=25р-20х-4х+8р=33р-24х

якщо p=-2, x=2

33•(-2)-24•2=-66-48=-114

3) -5(y-2)+3(3+2y)=12​

-5у+10+9+6у=12

-5у+6у=12-9-10

у=-7