У першому ящику було в 7 разів більше груш, ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 38 груш, а з

другого - 14, то в другому залишилося на 78 груш менше, ніж у першому. Скільки груш було в кожному ящику спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

було у другому ящику х

було у першому ящику 7х

стало у першому 7х-38

стало у другому х-14

стала різниця 78

складемо рівняння

(7х-38)-(х-14)=78

7х-38-х+14=78

7х-х=78+38-14

6х=102

х=102:6

х=17 було у другому ящику

17*7=119 було у першому ящику