ПОМОГИТЕ ПЖ ПЖ 4. Спростіть вираз 5(a + 2b) - (10) + За) + 2, та обчисліть його значення, якщоa=

-0,4; b = 7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Носкова Соня.

Ответ:

5(a + 2b) - (10 + За) + 2= 5а+10b-10-3a+2=2a+10b+8=-0,4×2+10×7+8=-0,8+78=78,8