У трьох ящиках 36 кг помідорів, при чому в першому на 4 кг більше а у другому у двічі більше, ніж у

третьому. 6 клас ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шукало Марианна.
Трьох ящиках є 36 кг помідорів, до того ж у першому на 4 кг більше, а в другому-у двіче більше ніж у третьму.Скільки помідорів у ящиках.

у третьому - х кг помідорів

у другому - 2*х кг помідорів

у першому - х+4 кг помідорів

х+2х+х+4=36

4х=36-4=32

х=32/4

х=8 кг (у третьому ящику)

2*х=2*8=16кг у другому

х+4=16+4=20 кг у першому

*-множення