у трьох цехах заводу 115 робітників в першому цеху у два рази більше ніж у другому а в третьому на

5 менше ніж у другому скільки робітників у кожному цеху робітників​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысак Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - количество рабочих во 2-м цехе.

2x+x+(x-5)=115

4x=115+5

x=120/4=30 рабочих во 2-м цехе.

2·30=60 рабочих в 1-м цехе.

30-5=25 рабочих в 3-м цехе.