Розкрити дужки -(4а-в)+(5а+8в) Обчисліть зручним способом,з поясненням -0,5*(-31)*(-2)

*(-0,12)*10 Знайдіть значення виразу ,з поясненням 846*(-23)+625:(-25)

Ответы на вопрос

Отвечает Петровичева Алина.

Ответ:1.-4a+b+5a+8b

2.0,5*-31=15,5-2=13,5

3.-0.12*10=1,2

4.-19458+25=19483

Пошаговое объяснение: