Поможіть вірішити задачу. За два дні до магазину привезли 96кг лимонів.Першого дня завезли 7

ящиків,а другого 5 ящиків.Скільки кг лимонів завезли кожного дня,якщо маса ящиків однакова.Точну Відповідь!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дудин Миша.

Ответ:

1 день- 56 кг

2 день - 40 кг

Пошаговое объяснение:

х - кг в 1 ящике

7х +5х = 96 кг

12х=96

х=96:12

х=8

7×8= 56- за 1 день

5×8= 40- за 2 день

Отвечает Гузь Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 7+5=12 - ящиків усього завезли;

2) 96÷12 = 8(кг) - лимонів у кожному ящику;

3)7×8=56(кг) лимонів завезли 1 дня;

4) 5×8=40(кг) лимонів завезли 2 дня;

Відповідь:56 кг, 40 кг.