Обчисли площу поверхні кулі , радіус якої дорівнює :а)4 см б)20 м в)1 1/3 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Khasanshin Nursil.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа поверхні кулі дорівнює:

S = 4πR^2

а) радіус 4 см

S= 4*3,14*4^2= 200,96 см2

б) радіус 20 см

S= 4*3,14*20^2= 5024 см2

в) радіус 1 1/3

S= 4*3,14* (4/3)^2≈ 22,33 см2