Визнач, скільки літрів води вміститься в циліндричну бочку, висота якої дорівнює 2м, а діаметр --

1,2м

Ответы на вопрос

Отвечает Сургина Леся.

Ответ:

0,72π=0,72×3,14=2,2608(м³)