Визнач, скільки літрів води вміститься в циліндричному бочку, висота якої дорівнює 2 м, а діаметр -

1,2 м. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Цой Данил.

Ответ: 2260,8л

Пошаговое объяснение:

Находим объем емкости: V=πD²/4*H=3,14*1,2²/4*2=2,2608м³

1м³=1000л

2,2608*1000=2260,8л