З якою швидкістю автомобіль за 5 годин проїхав 328,5 км?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Алина.

Відповідь:

v =  65,7 км/год

Покрокове пояснення:

s = vt

v = s/t

v = 328,5/5 = 65,7(км/год)