Автомобіль проїхав 280 км шляху. 40% цього шляху проїхав зі швидкістю 80км/год, а шлях , що

залишався, проїхав зі швидкістю на 25% меншою від попередньої. За скільки годин автомобіль проїхав весь шлях?

Ответы на вопрос

Отвечает Kudina Vika.

Ответ: за 4,2 часа автомобиль проехал весь путь.

Пошаговое объяснение:

Со скростью 80 км/ч он проехал 280*40%/100%=112 (км).   ⇒

Он ехал 112/80=1,4 (час).

Осталось проехать 280-112=168 (км).

Скорость остального пути: 80-(80*25%//100%)=80-20=60 (км/ч).  ⇒

Он ехал 168/60=2,8 (час).

1,4+2,8=4,2.