чи є суміжним кут ABC дорівнює 56 градусів і кут KMТ дорівнює 124 градуси? кут ДОЕ дорівнює 75° і

кут ДОФ дорівнює 105°?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чалдаева Тая.

Ответ:

1. 124+56=180 Так

2. 75+105=180 Так

Пошаговое объяснение:

Що би перевірити чи вони суміжні потрібно їх додати, якщо вони в сумі будуть 180°, то вони суміжні

1. 124+56=180 Так

2. 75+105=180 Так