Трикутник АВС АС=ВС Знайти: кут В , якщо кут ВСD=130 градусів а) 65 градусів б) 90 градусів в)100

градусів г) 130 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Дарина.

Пошаговое объяснение:

Трикутник у якого дві сторони рівні , називається рівнобедреним.

У трикутнику сума кутів рівна 180°.

У рівнобедренному трикутнику кути при основі рівні .

Отже якщо кут при вершині  ∠ВСА = 130° , то інші два кути будуть

180 -130=50°,

∠В= 50:2=25°

а) ∠ С =65°

∠А+∠В=180-65=115

∠В= 115:2=57,5°

б) ∠С= 90 °

∠В=( 180-90):2= 90:2=45°

в) ∠С=100°

∠В=(180-100):2=80:2=40°

г) ∠С=130°

∠В=(180-130):2=50:2=25°