Склади вираз до задачі й знайди його значення На автобазі 1000 легкових і вантажних машин. З них

416 легкових. 3/4 вантажних машин відправили на збирання врожаю. Скільки вантажних машин поїхало на збирання врожаю?

Ответы на вопрос

Отвечает Хрусталева Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(1000 - 416) * 3/4=584 * 3/4= 438 вантажних машин поїхало на збирання врожаю