З пшениці виходить 76% борошна. Визнач, скільки змололи пшениці, якщо отримали 3,04 тборошна.

Скільки борошна вийде з 2,5 т пшениці?Із т пшениці отримали 3,04 т борошна.Із 25 т пшениці отрималит борошна.Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гильманова Элина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

3,04т - 76%

Хт      - 100%

х = 3,04*100/76 = 4 т пшеницы перемололи

2,5 т - 100%

х       - 76%

х = 2,5*76/100 = 1,9 т муки