З пшениці виходить 79% борошна. Визнач, скільки змололи пшениці, якщо отримали 5,53 т борошна.

Скільки борошна вийде з 2,2 т пшениці?

Ответы на вопрос

Отвечает Царкова Рената.

Ответ:

7 Т     1,738 T

Пошаговое объяснение:

1)

79% - 5,53

100% - X

79*X=5,53*100

X=5,53*100/79=7 Т

2)

100% - 2,2

79% - X

100*X=2,2*79

X=2,2*79/100=1,738 Т