катер йшов за течією 2,4 годин , а проти тучії 0,6 годин . Який шлях пройшов катер за весь час ,

якщо його власна швидкість 39км/год, а швидкість течії 1,8 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Кельман Александра.

Ответ:

120,24 км

Пошаговое объяснение:

39+1,8= 40,8 км/год- швидкість катера за течією

2,4*40,8= 97,92 км- шлях катера за течією

39-1,8= 37,2км/год- швидкість катера проти течії

0,6* 37,2= 22,32 км- шлях катера проти течії

22,32+97,92= 120,24 км- шлях катера за весь час