2(x + 3) = 3(x - 4) Розв'язати рівняння та знайти корінь​


Ответы на вопрос

Отвечает Самойловских Алексей.

2(x + 3) = 3(x - 4) \\ 2x + 6 = 3x - 12 \\ x = 18