Під час варіння м'ясо втрачає 35% своєї маси.Скільки потрібно взяти сирого м'яса, щоб одержати 70

кг вареного​

Ответы на вопрос

Отвечает Котикова Вилияна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)100-35=65% - складає маса вареного м"яса від сирого

2) Складемо пропорцію, де х  (кг)-вага сирого м"яса :

      70 -65%

       х   -100%

  х=70*100/65=107,69кг