Мама купила 26 кг овочів.Моркви було 3кг,цибулі-у 2 рази більше,ніж моркви,а решта була

картопля.Скільки кг картоплі купила мама.

Ответы на вопрос

Отвечает Хмызова Алёна.

Ответ:

1)3 на 2=6

2)26-6=20

Пошаговое объяснение:

Отвечает Гатауллина Эльвина.

Ответ:

17 кг картоплі

Пошаговое объяснение:

3*2=6 кг цибулі

26-3-6=17 кг картоплі