В одному ящику у 3 рази більше кг яблук ніж у другому. Скільки кг яблук в кожному ящику якщо в

обоих ящиках 28.4 кг яблук.

Ответы на вопрос

Отвечает Духнай Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х+3х=28.4

4х=28.4

х=28.4:4=7.1кг  у другому ящ

7.1х3=21.3кг у 1 ящ

Отвечает Каримова Фарахноз.

Ответ:

Нехай в першому ящику - х, тоді у другому - 3х. Складемо і розвяжемо рівняння:

х + 3х = 28. 4

4х = 28.4

х = 28.4 : 4

х = 7.1

Отже в першому ящику 7.1 кг, а в другому 7.1 * 3 = 21.3 кг