Суміш масою 900 г містить дві речовини. Після того як з неї виділили 80% першої речовини і 70%

другої, в ній залишилося першої речовини на 20 г менше, ніж другої.Скільки грамів кожної речовини залишилося в суміші?Розв'яжіть за допомогою системи рівнянь​

Ответы на вопрос

Отвечает Анисов Даня.

Відповідь:

100;120

Покрокове пояснення:

Першоі речовини було х г; другоі було у г; Маса суміші: (х+у)=900г

Після того, як першоі виділили 80%, іі залишилось: (100-80=20%; 20%=0,2) 0,2х г. Другоі залишилось: (100-70=30%; 30%=0,3). 0,3у г. За умовою:

0,3у-0,2х=20

Маємо систему рівнянь:

Х+у=900;

{

0,3у-0,2х=20

х=900-у

0,3у - 0,2(900-у)=20

0,3у - 180 +0,2у=20

0,5у=200

у=400

Х=900-400=500

0,2х=0,2*500=100 г залишилось першоі речовини;

0,3у=0,3*400=120 г залишилось другоі речовини