один робітник за кожні 3 години виготовляе 72 деталі а другий кожні 2 години виготовляе 36 деталей

Скільки деталей вони виготовлять разом за 6 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

252 деталі

Пошаговое объяснение:

Перший робітник за 6 год виробить 72×2=144

Другий робітник за 6 год виробить 36 ×3=108

Разом два робітники виготовлять 144+108=252деталі

Отвечает Корнейчук Яна.
1)72*2=144
2)36*3=108
3)144+108=252
Ответ:252