Знайдіть значення виразу і округліть його до десятих (8 - 1.6 ) * 4.5 + 0.9728 : 3.2


Ответы на вопрос

Отвечает Закирова Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(8-1,6)·4,5+0,9728÷3,2=29,104≈29,1

1) 8-1,6=6,4

2) 6,4·4,5=28,8

3) 0,9728÷3,2=0,304

4) 28,8+0,304=29,104