Протягом тижня Оля одержала такі оцінки з математики: 7, 10, 11 та 8. Знайдіть середню оцінку Олі

з математики за тиждень​

Ответы на вопрос

Отвечает Пленина Лиза.

(7+10+11+8)/4=8 ,..........

Отвечает Дейлид Мария.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

11+10+7+8:4=3 11+10=21 7+8=15