Визначити периметр прямокутника, якщо його сторони дорівнюють 3см і 5 см а 20смб 16 смв 12 см г

15 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Беспаленко Екатерина.

Ответ:

P =16\ (cm).

Пошаговое объяснение:

P = 2(a+b) = 2(3+5) = 2 * 8 = 16\ (cm).