2. Круїзний лайнер подолав за час подорожі 1000 км. До першого порту він проплив всієї відстані, до

другого-на 230 км бильше.скильки км лайнер проплив до 3-го порту ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1000 * 1/4 = 1000/4 = 250 (км) - проплыл до 1 порта

2) 250 + 230 = 480 (км) - проплыл до 2 порта

3) 1000 - (250 + 480) =

1000 - 730 = 270 (км) - проплыл до 3 порта

Ответ: 270 км

Отвечает Титов Юра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1000*1/4=250 км проплыл до 1 порта

250+230=480 км до 2 порта

1000-(250+480)=1000-730=270 км до 3 порта