5. З бавовни-сирцю отримують 24 % волокна. Скільки треб взяти бавовни-сирцю, щоб отримати 960 кг

волокна? 6. Першого дня туристи проїхали 72,5 км, що на 11,4 км більше, ніж другого. Який шлях проїхали туристи за два дні? 7. Середнім арифметичним чисел m і 12,6 є число 10,8. Знайдіть m

Ответы на вопрос

Отвечает Жикин Дима.

Ответ:

5. 4000 кг бавовни-сирцю треба взяти, щоб отримати 960 кг волокна.

6. 133,6 км - шлях, який проїхали туристи за два дні.

7. m = 9.

Пошаговое объяснение:

5. З бавовни-сирцю отримують 24 % волокна. Скільки треба взяти бавовни-сирцю, щоб отримати 960 кг волокна?

Сирця x кг - 100%

Волокна 960 кг - 24%

Вирішуємо пропорцію, знаючи її основну властивість: добуток крайніх членів дорівнює добутку середніх:

\dfrac{960*100}{24} = \dfrac{96000}{24} = 4000\ (kg).

6. Першого дня туристи проїхали 72,5 км, що на 11,4 км більше, ніж другого. Який шлях проїхали туристи за два дні?

1)\ 72,5 - 11,4 = 61,1 (км) - пройшли за другий день;

2)\ 72,5 + 61,1 = 133,6 (км) - пройшли за два дні.

7. Середнім арифметичним чисел m і 12,6 є число 10,8. Знайдіть m.

Середнє арифметичне чисел — сума всіх чисел, поділена на їхню кількість:

\dfrac{m+12,6}{2} * 2 = 10,8 * 2\\\\m + 12,6 = 21,6\\m = 21,6 - 12,6\\m = 9.

Отвечает Попова Яна.

Ответ: 4000кг; 133,6км; 9

Пошаговое объяснение: для того, чтобы найти сколько хлопка-сырца надо для получения 960 кг волокна, нужно 960 разделить на 0,24: 960/0,24=4000кг

2. Узнаем сколько километров проехали туристы за первый день: 72,5-11,4=61,1км

Узнаем сколько километров проехали туристы за 2 дня: 72,5+61,1=133,6км

3. Средне арифметическое двух чисел равно сумме этих чисел деленное пополам: (m+12,6)/2=10,8;

m=10,8*2-12,6=9