Складіть рівняння за умовою задачі: Одне з чисел на 10 більше за друге. Сума цих чисел дорівнює

30. Знайдіть ці числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Анибалов Вова.

Нехай менше число дорівнює x, тоді друге (x+10). Рівняння:

x+(x+10)=30\\2x=20\\x=10

Отвечает Sapargalieva Inkar.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 число = х

2 число = х + 10

Сумма = 30

х + х + 10 = 30

2х + 10 = 30

2х = 30 - 10

2х = 20

х = 20 : 2

х = 10

1 число = (х) = 10

2 число = (х + 10) = 10 + 10 = 20

10 + 20 = 30