1)Середнім арифметичним чисел а і 14,8 є число 12,2. Знайдіть число а 2 (m+2,3):6,7=8,4 3) 56 – 412

: 10 + 4,1.

Ответы на вопрос

Отвечает Лесничий Рома.

12,2*2=24,4 сума двох чисел
24,4-14,8=9,6 число а
============================
(m+2,3):6,7=8,4
m+2,3=6,7*8,4
m+2,3=56,28
m=56,28-2,3
m=53,98
========================
56-412:10+4,1=18,9
1)412:10=41,2
2)56-41,2=14,8
3)14,8+4,1=18,9