Площа прямокутного поля дорівнює 14 га, а довжинг-2 км. Знайдіть периметри поля. Скільки кілограмів

насіння знадобиться, що засіяти це поле, якщо 1 м2 уходить 30 г насіння. (Відповідь записати у метрах та кілограмах)​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Витя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 га = 0,01 км²

14 га = 14 * 0,01 = 0,14 км²

0,14 км² = 140000 м²

1) 0,14 : 2 = 0,07 (км) - ширина

2) 2 * (2 + 0,07) = 2 * 2,07 = 4,14 (км) - периметр

3) 140000 * 30 = 4200000 (г) = 4200 (кг) - потребуется