Знайдіть довжину кола якщо його радіус дорівнює 3,5дм.Вважайте що, π=3,14​


Ответы на вопрос

Отвечает Васин Сашка.
Будет 21,98 дм
Нужно 2*3,3*5,14=7*3,14=21,98 дм
Отвечает Лодди Денис.

Ответ: длина окружности 2*3,5*3,14=7*3,14=21,98 дм.

Пошаговое объяснение: