Висота прямокутного паралелепіпеда 24 см , шо становить 40% його довжини і 120% його ширини.

Знайдіть об'єм паралелепіпеда. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Миша.

h = 24 см - высота

а = 24 : 0,4 =  60 см - длина (40% = 40/100 = 4/10 = 0,4)

b = 24 : 1,2 = 20 см - ширина (120% = 120/100 = 12/10 = 1,2)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

S = a · b = 60 · 20 = 1200 см² - площадь основания;

V = S · h = 1200 · 24 = 28 800 см³ = 28,8 дм³ - объём прямоугольного параллелепипеда.

Ответ: 28,8 дм³.