Висота прямокутного паралелепіпеда 24 см, що становить 40% його довжини і 120% його ширини.

Знайдіть об'єм паралелепіпеда. СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Заратовская Алёна.

Відповідь:

28 800 см³.

Покрокове пояснення:

Висота прямокутного паралелепіпеда становить 40% його довжини. Отже, довжина дорівнює 24÷0,4 = 60 (см). Тоді ширина становить 24÷1,2 = 20 (см). З огляду на це об'єм паралелепіпеда складатиме 24×60×20 = 28 800 (см³).

Отвечает Кузнецов Алексей.

Пошаговое объяснение:

c=24 cм

24 см - 40%

a см- 100%

a=24×100:40=60 см - длина

24 см - 120%

b см - 100%

b=24×100:120=20 см - ширина

V=a×b×c

V=60×20×24=28800 см^3