У березні випало 5/21 опадів ,які випали навесні,у квітні -41/64 решти ,або 82мм.Скільки міліметрів

опадів випало у березні та квітні?Скільки всього опадів навесні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Рома.

Відповідь:

Пояснення:

у квітні 82мм з умов завдання

знайдемо решту, через те, що 82мм це 41/64 решти

решта = 82:41/64 = 82*64/41 = 128мм

через те, що усі опади це 21/21 = 1 знайдемо дріб решти що лишилась після березневих опадів

21/21-5/21=16/21

отже решта 16/21 = 128, знайдемо усі опади

128:16/21 = 128*21/16= 168мм всього опадів навесні

у березні 5/21 опадів ⇒  5/21*168 = 5*168/21 = 40мм

у березні = 40мм