З двох автобусних станцій на щустріч одне одному виїхали два автобуси. Швидкусть першого 75 км/год

, а другого 80км/год Зустрілися через 2 години.

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Татьяна.

Відповідь: 310 км

Покрокове пояснення:

1) 75+80=155 (км/год) швидкість зближення;

2) 155*2=310 (км) відстань між станціями.