Домашнє завдання 1. У садку за три дні зібрали 1894 кг яблук Тершого дня зібрали 648 кг яблук

другого дня - на 26 кг більше. Скільки кілограмів яблук зібрали третього дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Першин Илья.

Всего собрали: 1894 кг

за 1 день - 648 кг.

за 2 день - ? на 26 кг >

за 3 день - ?

Ск. кг в 3 день - ?

 1) 648 + 26 = 674 \\ 2)648 + 674 = 1322 \\ 3)1894 - 1322 = 572

Ответ: в 3-ий день собрали 572 кг яблок