Господарство за три дні зібрало 970 кг яблук. До того ж за перший і другий день -560кг,що становить

8/10маси яблук,що зібрали другого і третього дня.На скільки кілограмів яблук більше господарство зібрало третього дня,ніж першого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

1) 560:8=70

2) 70+70+560= 700 кг зібрали 2 і 3 дня

3) 970- 560 =410 кг зібрали 3 дня

4) 970- 700= 270 кг зібрали 1 дня

5) 410-270= 140 кг

Відповідь : на 140 кг більше зібрали 3 дня ніж 1

Пошаговое объяснение:

невідомо скільки зібрали 2 і 3 дня, але вказано що 560 це 8/10 від маси яблук що зібрані 2 і 3 дня тобто нам потрібно знайти 10/10

грубо кажучи 560=8/10

і для того щоб знайти скільки зібрали 2 і 3 дня треба знайти скільки буде 1/10

для цього 560:8=70

70=1/10

але 2 і 3 ддень це 10/10 тому робимо наступне 70+70 + 560 = 700 кг яб зібрали 2 і 3 дня