Обчисли периметр і площу прямокутника, одна сторона кого 72 см, а інша утричі менша.


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

a=72

d=72:3=24

p

Пошаговое объяснение:

P =(72+24)*3=192cm

s=72*24=1728

Отвечает Клокова Елизавета.

72/3 =24  друга сторона прямокутника, У прямоктника 4 сторони

72 + 72 +24 +24 =192

Периметр прямокутника 192 см

Сподіваюсь на твою подяку, та на роблення мою відповідь найкращою