одна сторона прямокутника 6 см,а друга -на 4 см більша,обчислити площу прямокутника, одна сторона

прямокутника 9 см,а друга -на 4 см менша, обчисли площу прямокутника,

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.
1 задача
1)6+4=10
2)6x10=60
2 задача
1)9-4=5
2)9x5=45
Отвечает Джафарова Айда.
1 задача
1) 6 + 4 = 10 (см) друга сторона
2) 6 * 10 = 60 (см) площа
Відповідь: площа прямокутника 60 см

2 задача
1) 9- 4 = 5 (см) друга сторона
2) 9 * 5 = 45 (см) площа
Відповідь: площа прямокутника 45 см.