При якому значенні зміної значення виразу 3(х-0,8)+2,6 на 6 більше за значення виразу -7х-4(0,7-2х)


Ответы на вопрос

Отвечает Elamanova Ai'bany'.

Ответ:

х=1,5

Пошаговое объяснение:

3(х-0,8)+2,6 - (-7х-4(0,7-2х)) = 6

3х-2,4+2,6 - (-7х-2,8+8х) = 6

3х + 0,2 +2,8 -х = 6

2х = 3

х=1,5