3 шостій класи зібрали 720 кілограм макулатури 6-й а зібрав 36 відсотків усієї Микола Тура а

шостийбе 30 відсотків скільки кілограмів Латура зібрав шостий В

Ответы на вопрос

Отвечает Савин Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

720 * 30% : 100 %= 216 кг зібрав 6-Б

720 * 36% : 100 %= 259,2 кг зібрав 6-А

720 - 216 - 259,2= 244,8 кг зібрав 6- В