А) Шості класи зібрали 720 кг макулатури. 6-А зібрав 36 % усієї макулатури, а 6-Б - 30 %. Скільки

кілограмів макулатури зібрав 6-В?

Ответы на вопрос

Отвечает Марцевич Артём.

Ответ:

244,8 кг

Пошаговое объяснение:

720 - 100%

6-А - 36%

6-Б - 30%

6-В - ?

720 / 100 * 36 = 259,2 (кг) - зібрав 6-А

720 / 100 * 30 = 216 (кг) - зібрав 6-Б

720 - (259,2 + 216) = 244,8 (кг) - зібрав 6-В