Три п'ятих класи зібрали разом 3600кг макулатури. Перший клас зібрав 32% усієї макулатури,

другий-30%. Скільки кг мускулатури зібрав 3 клас? Поясніть будь ласка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карамышев Данис.

Ответ:

1368кг

Пошаговое объяснение:

1клас=32%

2клас=30%

3клас-?

3600кг/100=36кг-один % макулатури

32*36=1152кг зібрав перший клас

30*36=1080кг зібрав другий клас

3600-(1152+1080)=1368кг зібрав 3клас