Учні трьох класів зібрали 254 кг макулатури. Учні одного класу зібрали 3/8 усієї макулатури,

другого – 7/15 решти. Скільки кілограмів макулатури зібрали учні третього класу? ПОМОГИТЕ ПЖ СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Диана.

Пошаговое объяснение:

1) 264 *3/8= 33*3=99 кг металобрухту зібрали учні одного класу.

2) 264-99= 165 кг металобрухту складає решта

3) 165*7/15=11*7=77 кг металобрухту зібрали учні другого класу

4) 99+77= 176 кг металобрухту зібрали учні двох класів

5) 264-176= 88 кг металобрухту зібрали учні третього класу

Відповідь: 88 кг металобрухту зібрали учні третього класу